אזור ההמתנה בעסק שלכם הוא המקום הראשון והאחרון שהלקוחות שלכם נתקלים בו כשהם מגיעים למשרדכם ומסתבר שיש לו השפעה אדירה לגבי חזרתיות של לקוחות שמגיעים אליו לראשונה. המקום חייב להוות סוג של השתקפות לגבי מה שאתם והעסק או החברה שלכם מייצגים ובמקביל לגרום למבקרים להרגיש בנוחות בזמן ההמתנה. דלפק הקבלה ואזור ההמתנה אמורים ליצור רושם מתמשך ולגרום להם לרצות לחזור שוב.

אז הנה 6 כללים לחלל המתנה מושלם:

 

דלפק הקבלה הוא המרכז

דלפק הקבלה הולך להיות הרהיט הגדול והמרכזי ביותר בחדר ההמתנה והוא בדרך הכלל הדבר הראשון שהלקוחות או המבקרים שמים אליו לב. לכן חשוב שיהיה בהתאם לנושא המרכזי של העסק. אין צורך להשקיע בעץ מלא איכותי שנחשב ליקר מאוד, החלופות כמו פורניר או עץ למינציה ייראו מדהים גם כן ויעלו לכם הרבה פחות כסף.

Albaz7 - 5 דברים שכדאי לדעת לעיצוב חדר המתנה מושלם

נוחות ונעימות בעמדת ההמתנה

ללקוחות ומוזמנים יש צרכים שונים ולכן חשוב שהחלל יהיה מזמין ונוח לכולם. שימו לב שיש מספיק מקומות ישיבה ואם אפשר לשדרג עם כורסאות נוחות מה טוב. בנוסף, חשוב לדאוג שהאזור מוכוון כמו שצריך כדי שכל אחד ידע לאן הוא צריך לגשת. אזור מתאים למשחק עבור ילדים ועמדת עבודה נוחה יכולים לשדרג בצורה ניכרת את אזור ההמתנה שלכם.

8Akysti4008 - 5 דברים שכדאי לדעת לעיצוב חדר המתנה מושלם

אחסון ושולחנות

השאירו מקום למתלה למעילים, סלסלה להניח בה מטריות בימים חורפיים ואולי אפילו כוורת בה יוכלו האורחים להניח את התיקים שלהם בזמן ההמתנה. תוכלו להוסיף שולחנות ועליהם להניח מגזינים או אפילו מידע לגבי העסק והשירותים השונים שאתם מציעים.

 

 

התאמת צבעים

אזנו בין הצבעים של הקירות, הרהיטים וגופי התאורה. האיזון ייצור תחושה ואווירה נעימה בחלל. בוסף, חשוב שתבחרו את הצבעים על פי מה שהעסק שלכם מייצג ולפי הערכים שלו. כחול יעניק טון רגוע, ורוד ישדר אופטימיות ושמחה, צהוב חוזק ואדום עוצמה.

10Kise0610 - 5 דברים שכדאי לדעת לעיצוב חדר המתנה מושלם

השקיעו בתאורה ליצירת אווירה נכונה

שינוי הכי קטן בתאורה יכול ליצור הבדל ניכר. מחקרים רבים מראים כי בחירה נכונה של גופי תאורה מסייעת לשיפור מצב הרוח. אם יש לכם חלונות, חשוב לשמור עליהם נקיים ולהכניס כמה שיותר אור טבעי שבעצם נותן הרגשה חמה ונעימה יותר מאשר אור מלאכותי.

Hal48 - 5 דברים שכדאי לדעת לעיצוב חדר המתנה מושלם

 

לסיכום, שווה להשקיע בתהליך התכנון של חדר ההמתנה – סיכוי מאוד גבוה שהוא זה שייקבע את רמת שביעות הרצון של הלקוחות שלכם. שילובים ריהוט משרדי מומחים בעיצוב חללים מסחריים תשמח לייעץ לכם בקשר לחדר ההמתנה הנכון לבית העסק שלכם. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך עד אשר תקבלו את התוצאה הרצויה.