שולחנות משרדיים – נוחות ועיצוב בהתאמה אישית

שילובים מציעים שולחנות משרדיים במגוון רב של עיצובים על מנת לעזור לכם למקסם את הפרודוקטיביות ותוך כדי לשמור על עיצוב משרד מודרני.  הנכם מוזמנים להתרשם מהמלאי שלרשותינו באולם התצוגה ברחוב ריב"ל 12 בתל אביב.

 

איך לבחור את השולחן המשרדי המתאים עבורך?

אתה מבלה זמן רב בישיבה מאחורי השולחן במשרדך ולכן חשוב להשקיע מחשבה כאשר אתה מחליט לרכוש שולחן משרדי חדש.  בפעם הבאה שאתה מחפש שולחן שקול את חמשת הטיפים הבאים, הם עשויים לסייע לך לקבל החלטה וזכור ששילובים ריהוט משרדי כאן כדי לסייע.

5 דגשים בבחירת שולחן משרדי חדש:

עיצוב המשרד

וודאו כי השולחנות שבחרתם ישתלבו היטב מבחינת צבע וסגנון המשרד עם שאר הפריטים. ערבוב של גימורי עץ, למשל, יכול להוביל למראה מרוכז ולא לסגנון המקצועי הרצוי.

תקציב

קיימים סוגים שונים של שולחנות משרדיים בטווח גדול של מחירים.  בדרך כלל המחיר יקושר ישירות לאיכות השולחן.

המנע מללכת על השולחן הזול ביותר מפני שסביר להניח שלא יעמוד בשימוש היום יומי האינטנסיבי.  עם זאת אינך צריך ללכת על השולחן היקר ביותר שמספק איכות ופונקציונליות מעבר לצרכי המשרד.

גודל השולחן 

שולחן משרדי אמור לאפשר מקום לפריטים רבים כמו מחשב, צגי מחשב, מקלדת, טלפון ועוד  תוך כדי שמירה על מרחב עבודה נוח.

כך שגודל השולחן חשוב מאוד לנוחות ולפרודקטיביות המשתמש. אך עם זאת כדאי להמנע משולחן התופס יותר מדי מקום במשרד ולוקח נדל"ן יקר. 

שולחנות עבודה מסיביים יכולים להיות מכבידים בצורה חזותית, ולעתים קרובות הם מבזבזים מקום יקר שאתה זקוק לו לצורך פריטים נוספים כמו כסאות משרדיים או פריטי ריהוט אחרים.

מגירות אחסון 

צרכי האחסון בעת קבלת החלטה בקניית השולחן החדש חשובים בהחלט. שולחן משרדי עם מעט מגירות עשוי להראות מושך חזותי ומודרני, אך עם זאת פחות פרקטי למשתמש ועלול לגרום להנחת פריטים לא רצויים על גבי השולחן.

עם זאת, שולחן משרדי עם יותר מגירות מכפי הצורך עלול להיראות עמוס מדי. חשוב על אילו פריטים אתה צריך לשמור בהישג יד על מנת לקבוע לכמה שטח מגירה אתה זקוק.

צרכים טכנולוגים 

חשוב לקחת בחשבון את הצרכים הטכנולוגים לסוג השולחן שאתם בוחרים.

לדוגמא, האם אתה זקוק לשולחן עבודה עם מגש מקלדת הזזה? האם אתה זקוק לכזה שיש לו פתחים מובנים בכדי להכיל חוטי חשמל מרובים? האם אתה זקוק לפתחים האלה להיות בראש השולחן או בצדדים? חשבו היכן ימוקמו, ביחס לכל ההתקנים ההיקפיים או הניידים בהם אתם משתמשים בעבודה לפני שתבחרו את השולחן המשרדי הסופי.

אנחנו יכולים לעזור לך

צור קשר עם צוות שילובים עוד היום ותן לנו לעזור לך לבחור את השולחן המשרדי המתאים ביות עבורך. עם כל כך הרבה אפשרויות אנו יכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה.