כסאות משרדיים איכותיים במחירים אטרקטיבים

שילובים ריהוט משרדי מייבאת ומשווקת כסאות משרדיים, כסאות לחדרי ישיבות, כסאות אורח, כורסאות וספות המתנה, קפיטריות ועוד.
ייעוץ אישי ואספקה מהירה עד בית העסק.

בואו להתרשם מאולם התצוגה שלנו בכתובת ריב"ל 12 תל אביב רק 5 דקות מהיציאה לה-גארדייה.

איך לבחור כסא משרדי?

בחירת הכסא הנכון לעובדים במשרד חשובה מפני שאנו מעבירים את רוב זמנינו במשרד בישיבה. מצב זה הוא הניכר ביותר ביום וכך אנו צריכים להתייחס אליו. לתנוחת הישיבה ולכיסא עליו ענו יושבים השפעה גדולה על הבריאות והפרודוקטיביות שלנו. בואו נבחן מקרוב איך לבחור את הכסא המשרדי הבא שלנו.

תחילה, במקום לראות את הישיבה כבעיה אנו צריכים להסתכל על זה בצורה רחבה יותר. יום בריא הוא כזה האמזן בין ישיבה, עמידה והליכה. לכל אחד מהמצבים תפקיד בגופינו. הגוף שלך הוא ייחודי וכתוצאה מכך אתה צריך כסא ושולחן שמתעצבים בקלות למידותיך.

חשוב לזכור שתנועה עוזרת להפחית מתח ולחצים על עמוד השדרה, מספקת חמצן לשרירים ומגביר את זרימה הדם למוח. תזוזה היא בריאה והכסא מצריך לתמוך בגוף שלך במהלך התנועה.

להלן כמה דגשים כאשר אתם בוחרים כסאות משרדיים:

משענת

במצב השענות הכסא תומך במשקל הגוף העליון וכתוצאה מכך מפחית מהמשקל הנתמך על ידי הגב התחתון.  שינויים בתנוחה לעיתים קרובות עוזרים להישאר נינוחים וקשובים יותר. מומלץ לבחור כסא שמאפשר לך להשען בנוחות מבלי להתאמץ בעיניים, בצוואר או בזרועות.

גובה ועומק הישיבה

כשגובה הכסא מותאם כראוי, איברי הגוף, יריכיים ואמות אמורים להקביל לרצפה. אתה צריך להיות במגע מלא עם משענת הגב של הכסא ובמרחק של בין 3-6 ס"מ בין גב הברכיים לקצה הקדמי של המושב. כסא מתכוונן אגרונומי מאפשר להשיג נוחות לטווח הארוך.

משענות יד

חשוב לזכור כי משענות היד אמורות לספק רמת תמיכה טבעית המתואמת עם הצוואר והכתפיים לזרוע ולפרקי כף היד.  חשוב לכוון את גובה ומרחק הכסא ממשענת היד כך שהמשענות יציבו את האמות מקבילות לרצפה.

תמיכה בגב התחתון

התמיכה הטובה ביותר לגב התחתון היא כאשר היא קיימת גם לעומק וגם אנכית לצורתו של הגב.  חלק זה חשוב במיוחד כאשר למשתמש יש בעיות בגב התחתון. התמיכה הבסיסת ביותר שכסאות משרדיים מציעים לגב התחתון היא אנכית כאשר מגביהים ומנמיכם את המושב.  כיסא אם עומק קבוע ולא מתכוונן תקין רק אם הוא מתאים לך באופן מושלם במצב הנוכחי.  כסא בלי יכולת כיוונות הגובה ועומק המשענת עלול להתאים למספר מוגבל מאוד של משתמשים.

לסיכום, הנה כמה טיפים לתנוחות ישיבה טובות לכסא משרדי על פי האיגוד האמריקני לכירופרקטיקה:

  • השאר את הרגליים על הרצפה (או על משענת רגל, אם הם לא מגיעים לרצפה)
  • שמור על פער קטן בין גב הברכיים לקדמת המושב
  • הברכיים צריכות להיות בגובה הירכיים או מתחת להן
  • כוונו את משענת הגב של הכסא כך שתתמוך בגב התחתון והאמצעי
  • הימנע מלשבת באותה תנוחה באופן ממושך