כסאות מנהלים איכותיים במחירים אטרקטיבים

שילובים ריהוט משרדי, מציעה מגוון רחב של כסאות מנהלים במחירים תחרותיים. אספקה מהירה עד בית העסק וייעוץ אישי להתאמת הכסאות לצרכיכם. בנוסף אנו מספקים את הריהוט בזמן האופטימלי עבורכם.

בואו להתרשם מאולם התצוגה שלנו בכתובת ריב"ל 12 תל אביב רק 5 דקות מהיציאה לה-גארדייה.


כסאות מנהלים ארגונומים אורטופדיים

כסא מנהלים לרוב יהיה ממוקם במשרדיהם של ההנהלה העלינה וחדרי ישיבות של בכירי החברה. חשוב שהכסא ישקף את הדימוי המקצועי של החדר וישתלב עם הריהוט המשרדי הקיים. כמובן שנוחות הכסא הינו פקטור משמעותי.

לרוב כסאות מנהלים מיוצרים על ידי עץ ועור משובח ומעוצבים לפי דגשים פיזיולוגים לצמצום בעיות גופניות שקורות כתוצאה מישיבה של פרקי זמן ממושכים. באמצעות ידיות ההתאמה תוכלו בקלות להתאים את הכסא לפי גופכם ותנאי המשרד השונים. כסאות מנהלים יהיו בדרך כלל יקרים יותר מכסאות משרדיים רגילים.  הסיבה לכך היא שכסאות מנהלים מורכבים מחומרים עדינים יותר.

כסאות מנהלים מספקים נוחות רבה בזכות העיצוב הארגרונומי שלהם. הם מגיעים עם מושב מרופד, פקדי כיוונון לגובה המושב, משענת זרועות ותמיכה מעולה באזור המותני.  ניתן למצוא כסאות לכל סוג גוף שקיים.

ניתן להשיג כסאות לאנשים גבוהים במיוחד ונמוכים במיחד. בחירת הכסא הנכון יאפשרו חווית ישיבה מרגיעה מבלי להתפשר על העיצוב או המראה המקצועי של הכסא.

 

כיצד לבחור את כסא המנהלים הנכון?

פקדים מתכווננים: בדקו האם יש לכסא פקדים מתכווננים להתאמת גובה המושב והטיית משענת הגב.

חומרים: האם הכסא מורכב מעור משובח? ודא את החומר ממנו בנוי הכסא.

בסיס הכסא: איזה סוג בסיס יש לכסא? האם זהו בסיס פלסטיק או עץ?

יכולת נשיאת משקל: מה המשקל המרבי שיכול כיסא המנהל להחזיק? ככול שיותר כך טוב יותר. עם זאת, על הכיסא לפחות לתמוך במשקל של לפחות 130 קילו.